Vacature administratief medewerker m/v


Henst & Lunsen Assurantie Adviseurs BV is een snel groeiend innovatief assurantiekantoor specifiek voor het midden- en kleinbedrijf, DGA's en zelfstandige professionals.
Belangrijke pijlers binnen het kantoor zijn medische varia en beroepsaansprakelijkheid. Wij willen ons team versterken met een:
administratief medewerker m/v (0,4 FTE -

Henst & Lunsen Assurantie Adviseurs BV is een snel groeiend innovatief assurantiekantoor specifiek voor het midden- en kleinbedrijf, DGA's en zelfstandige professionals. Belangrijke pijlers binnen het kantoor zijn medische varia en beroepsaansprakelijkheid. Wij willen ons team versterken met een: administratief medewerker m/v (0,4 FTE - 0,6 FTE)

Bekijk de vacature: klik hier

Meer nieuws over verzuim­verzekering­en

26-10-2022

Vernieuwde websites

Vandaag zijn onze vernieuwde websites "live" gegaan.  Het kan zijn dat er nog wat kleine foutjes in zijn geslopen. Wat hebben wij aangepakt? Alle websites zijn voorzien van een nieuw menustructuur De websites zijn voorzien van een begrippenlijst afgestemd op de betreffende site Meer informatie

Lees verder
26-10-2022

Provisieverbod ook voor ziekteverzuimverzekering?

Op 13 april heeft de minister van Financiën het wetsontwerp gepubliceerd waarin onder meer het komend verbod op provisie en de nieuwe regels rondom deskundigheid worden uitgewerkt. De beoogde inwerkingtreding is 1 januari 2013. In het consultatiedocument valt tevens onder de definitie inkomensverzekering; ' Verzekeringen

Lees verder
26-10-2022

Werkgevers die met tijdelijke krachten werken opgelet!

De Eerste Kamer heeft het wetsvoorstel Modernisering Ziektewet aangenomen. Hoe hoger het verzuim van medewerkers met een tijdelijk contract, hoe meer premie een bedrijf straks moet afdragen. Hiermee wil de overheid de stijgende lasten van arbeidsongeschiktheid alsnog een halt toeroepen door meer verantwoordelijkheid bij werkgevers

Lees verder
26-10-2022

Last van explosieve premiestijging?

Diverse verzuimverzekeraars kijken bij tarief aanpassing niet uitsluitend naar de individuele schadelast maar in het bijzonder naar de schadelast van branchegenoten. Zo kan het gebeuren dat, ondanks dat uw verzuimcijfers keurig op orde zijn, u toch te maken krijgt met een forse tot zeer forse

Lees verder
26-10-2022

Wijziging Ziektewet en de gevolgen voor werkgevers

Door de 'Wet beperking ziekteverzuim en arbeidsongeschiktheid vangnetters' worden werkgevers nu ook tot maximaal 12 jaar financieel verantwoordelijk voor werknemers die ziek uit dienst gaan tijdens proeftijd, of na afloop van een tijdelijk contract. De premie die grote of middelgrote werkgevers in 2014 moeten betalen,

Lees verder